Про компанію

Компанія «Ельт» створена в 2006 році і має репутацію відповідального і надійного партнера.

Мета компанії – максимально ефективне рішення завдань клієнта в області модернізації підприємств, автоматизації виробництва і управління, ресурсозбереження, підвищення продуктивності обладнання.

Визначальними напрямками нашої діяльності є:

  • – обладнання для мереж низької / середньої напруги;
  • – низьковольтна комутаційна апаратура;
  • – КВП і датчики;
  • – промислові контролери і системи АСУ ТП;
  • – кабельно-провідникова продукція.

Діяльність компанії заснована на тісному співробітництві з партнерами: як з постачальниками, так і з дилерами, і з постійними клієнтами. Наша компанія пропонує повний асортимент електротехнічної продукції різних європейських виробників: General Electric, АВВ, Siemens, ETI,Schneider Electric, Регмик, Овен, ИЕК, АсКО, ДКС і інші, що дозволяє знаходити оптимальні рішення багатьох питань, пов’язаних з побажаннями замовників.

Ми підходимо комплексно до постачання обладнання та матеріалів на будь-які об’єкти, пропонуючи кілька альтернативних варіантів вирішення завдань наших клієнтів, своєчасний облік і обробку замовлень. Ми враховуємо вимоги і побажання наших клієнтів і постачальників, які знають, що ми завжди поруч і завжди до їхніх послуг.

Ми вдячні нашим замовникам за довіру, яку вони нам надають. Зі свого боку намагаємося його виправдати, постійно вдосконалюючись у всіх напрямках нашої діяльності і строго дотримуючись принципів чесності, відповідальності та надійності.

Колектив нашої компанії запрошує Вас до взаємовигідного та довгострокового співробітництва і бажає Вам успіху!