Надійне обладнання за оптимальною ціною

Широкий асортимент товару

Швидке і якісне обслуговування

С нашей командой вы всегда

Экономите свои
деньги

Мы предлагаем вам наиболее интересные цены. Существует гибкая система скидок на крупные заказы и для постоянных клиентов

Получаете быстрое и качественное обслуживание

Наша сотрудники с ответственностью относятся к своей работе и уважают ваше время. Мы поможем вам сделать правильный выбор, обеспечив вам наилучшее качество по вашим потребностям и возможностям.

Получите широкий выбор интересующих вас устройств

Наша компания является дилером компаний General Electric и РегМик в Южном регионе. Также мы предлагаем полный ассортимент электротехнической продукции различных европейских производителей ABB, Siemens, Weidmüller, Klemsan, ETI, Emas, IEK и др.

01
/03
01

Экономите свои
деньги

02

Получаете быстрое и качественное обслуживание

03

Получите широкий выбор интересующих вас устройств

Компанія «Ельт» – створена в 2006 році і має репутацію відповідального і надійного партнера.

Мета компанії – максимально ефективне вирішення завлань клієнта в области модернізації підприємств, автоматизації виробництва і управління, ресурсозбереження, підвищення продуктивності обладнання.

 

Основними напрямками нашої діяльності є:

  • обладнання для мереж низькой/середньої напруги;
  • низковольтна комутаційна апаратура;
  • КВП і датчики;
  • промислові контролеры і системи АСУ ТП;
  • кабельно-провідникова продукція.

 

Діяльність компанії заснована на тісному співробітництві з партнерами: як з постачальниками, так і з дилерами, і з постійними клієнтами. Наша компанія пропонує повний асортимент електротехнічної продукції різних європейських виробників: General Electric, АВВ, Siemens, ETI,Schneider Electric, Регмик, Овен, ИЕК, АсКО, ДКС та інші, що дозволяє знаходити оптимальні рішення багатьох питань, пов’язаних з побажаннями замовників.

 

Ми підходимо комплексно до постачання обладнання та матеріалів на будь-які об’єкти, пропонуючи кілька альтернативних варіантів вирішення завдань наших клієнтів, своєчасний облік і обробку замовлень. Ми враховуємо вимоги і побажання наших клієнтів і постачальників, які знають, що ми завжди поруч і завжди до їхніх послуг.

 

Ми вдячні нашим замовникам за довіру, яку вони нам надають. Зі свого боку намагаємося ії виправдати, постійно вдосконалюючись у всіх напрямках нашої діяльності і строго дотримуючись принципів чесності, відповідальності та надійності.